Liftlogic skulle vilja använda en cookie i syfte att löpande förbättra webbplatsen.

Läs mer om kakor på

=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=

=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=

=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=

=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=–=

Kontakt

Kontakt och karta

Liftlogic AB
Drivhjulsvägen 22B
126 30 HÄGERSTEN

Tel: 08-681 17 70
info@nullliftlogic.se
order@nullliftogic.se

OBS: Transport/Leverans från baksidan av huset.

Kontakta oss

Richard Seifert
VD

+46 8 681 17 47 richard.seifert@nullliftlogic.se

Bengt Wirgart
Styrelseordförande & Grundare

+46 8 681 17 74 bengt.wirgart@nullliftlogic.se

Fredrik Thorning
Administrativ chef

+46 8 681 17 79 fredrik.thorning@nullliftlogic.se

Niklas Bill
Produktionschef

+46 8 681 17 72 niklas.bill@nullliftlogic.se

Mika Kämärä
Inköpschef

+46 8 681 17 40 mika.kamara@nullliftlogic.se

Björn Andersson
Lager- & logistikchef

+46 8 681 17 42 bjorn.andersson@nullliftlogic.se

Bengt-Olof Swing
Produktutvecklare

+46 70 995 06 84 bengt-olof.swing@nullliftlogic.se

Dexter
Mood Manager

dexter@nullliftlogic.se

Jobba med oss

Vi söker alltid nya människor att utbyta idéer med.
Läs mer om hur det är att jobba på Liftlogic
__i |---| |[_]| |:::| |:::| `\ \ \_=_\ Vi hörs!

Vår historia

År 1983 fick den nyblivna datateknikern Bengt Wirgart en kittlande fråga som förändrade hela hans liv och la grunden till företaget som vi idag känner till som Liftlogic.

Läs hela historien

Vad vi gör

Vi jobbar med ett egenutvecklat modulbaserad system som ger oss möjlighet att snabbt ta fram nya lösningar utifrån våra kunders specifika behov och förutsättningar.

Så funkar det